TL - $ - - Altın -
  DUYURU:
  150 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ.

  PSD KOZMETİK 2004 yılından günümüze güzellik dünyasına değer katmaya  devam  ediyor. Amacımız müşteri memnuniyeti olduğu  için sektörün taleplerine göre  en iyi markaların satışını gerçekleştiriyor ve güvencesini sağlıyoruz. Daima sizler için kazandıran kampanyalar hazırlıyor, kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturuyoruz.Güzellik dünyasının yeniliklerinden haberdar  olmak için uzman ekibimiz ile ülkemizdeki  ve dünyadaki önemli eğitim, seminer,  kongre ve fuarları yakından takip edip katılıyoruz.PSD KOZMETİK’in başarısı daima müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunmanın arkasında saklı.

  Bugün biz VOGUE PIGMENTATION microblading - mikropigmentasyon kalıcı makyaj pigmentleri ve BB GLOW meso-fondötenini, DLUX PRO %100 saf ipekten üretilen  ipek kirpik, MONICA ve SANADA kalıcı makyaj cihazları markalarımızla sektör  de önemli yere sahibiz. Bunun yanı sıra 1947 yılından bugüne kirpik bakımında  başarı  gösteren Avusturya markası olan COMBINAL de PSD KOZMETİK ailesine  katıldı. COMBINAL kirpik liftingi, kirpik ve kaş boyaları, kirpik bakım yağları ile kısa zamanda Türkiye de uzmanların büyük ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

  Bir diğer müjdemiz ise PHYSIOLAB COSMECEUTICAL profesyonel cilt bakımı markası ile resmi birliğimizin haberi  oldu. Tabi ki bununla  bitmiyor, kaş vitamini soranlara da iyi haberimiz  var. Amerika markası olan JARDENIA’nın VitamiX kaş ve saç vitamininin resmi satış hakları da PSD KOZMETİK’e aittir. PSD’nin güzellik dünyasını  değerli  kılan; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki tecrübesiyle uzman ekibin bir araya gelmesidir.  Sizleri de, PSD KOZMETİK ailesinde görmek dileğiyle


  Yeni, Güçlü & Sağlıklı Güzellik

  Güzellik için kalite ve güvenlik konusunda yüksek gereksinimler vardır. Bu nedenle VOGUE Pigmetation hedefleri için çok daha sıkı kurallar oluşturarak yola başlamış ve kısa zamanda uzmanların rağbetini kazanmıştır. Bizim için önemli olan hem uzmanlarımızın kazancı, hem de kişilerin sağlık ve güzelliği. Tam da bu sebepten VOGUE pigmentlerinin mükemel kıvamı ister micropigmentation ister microblading uygulamaları için idealdir. Tüm pigmentler hipoalerjeniktir ve (EC) Avrupa Resolution  ResAP (2011)  1 ile farmasötik uyumlu hazırlanmıştır.

  Güzellik için kalite ve güvenlik konusunda yüksek gereksinimler vardır. Bu nedenle VOGUE Pigmetation hedefleri için çok daha sıkı kurallar oluşturarak yola başlamış ve kısa zamanda uzmanların rağbetini kazanmıştır. Bizim için önemli olan hem uzmanlarımızın kazancı, hem de kişilerin sağlık ve güzelliği. Tam da bu sebepten VOGUE pigmentlerinin mükemel kıvamı ister micropigmentation ister microblading uygulamaları için idealdir. Tüm pigmentler hipoalerjeniktir ve (EC) Avrupa Resolution  ResAP (2011)  1 ile farmasötik uyumlu hazırlanmıştır. Bu da, aromalı ve aroma içeren aminlerin VOGUE Pigmetation ürünlerinde bulunmadığının teminatıdır. VOGUE Pigmetation, doğal  ve uzun ömürlü sonuçlar elde etmek  için eyeliner,  kaş, dudak, kamuflaj, areola,  skalp ve düzeltme için sizlere geniş  bir renk yelpazesi sunar.

   
  Dudak Renklendirmesi Yaptıranların Bilmesi Gereken 3 şey

   

  1 DUDAK KONTÜRÜ

  Bu işlem sıkça ince dudaklı kadınlar tarfından tercih ediliyor. Danışanın kendi dudağının rengine uygun pigment seçilir ve dudak  kontürü uygulaması yapılır. Böylece  dudaklar olduğundan daha  kalın ve dolgun görünür.

  2 DUDAK İÇİ RENKLENDİRME

  Zamanla solan ve rengini kaybeden dudaklara daha canlı görünüm kazandırmak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin. Dudakların kendi çerçevesinin dışına çıkmadan uygulanan işlemde danışanın tercih ettiği tüm renkler kullanılabilir

  3 TAM DUDAK RENKLENDİRME
  Dudak çerçevesi ve dudak içine yapılan işlemde isteğe göre iki veya üç renk kullana bilirsiniz. Mevcut dudaklar kontür işlemi ile kalınlaştırılır içerisi tercih edilen diğer renk ile doldurulur. Böylece daha genç,  hacimli ve parlak dudaklar elde edilir 
  Yaptığınız dudakların  daha  canlı ve dolgun  görünmesi için öncelikle kullandığınız pigment  çok önemli. VOGUE PIGMENTATION bu konuda hem renk seçeneği hem de pigmentin  kıvamı ile doğru  tercih.

   Vogue  sıvı anestezi 30 saniyede etki ve 1 bucuk saatte kadar  kalıcığı ile işlemlerinizi sıfır acı ile daha konforlu geçmenizi sağlar. İçeriğindeki özel karışımlar sayesinde uygulama sırasında oluşabilicek ödemi alır ve kanama riskini minimuma indirir. Tek damla kullanmakla  acısız ve rahat bir uygulama yapabilirsiniz.

  A,D vitamin REPAİR CELL dövme,  kalıcı makyaj ve kaş vitamini gibi işlemlerden sonra  iyileştirme özelliğine sahiptir. Ciltte onarım sağlar, bakteri  oluşumunu engeller ve yarayı nemli tutmasını sağlar.

  NETHERLANDS  TESTING & RESEARCH CENTER Ürünlerimiz tüm dünyada kabul edilen Hollanda Test ve Araştırma Merkezi tarafından onaylanmıştır. EU REGULATION (KTC TEST) Ürünlerimiz Çevre Bakanlığı No.2015-86  bildirimi ile testi geçti

   

   

  Kalıcı Güzelliğe Merhaba

  MONICA Permament Make-Up

  PROFESYONEL KALICI MAKYAJ CİHAZI

  İşte karşınızda  kalıcı makyajda  yeni dönem başlatan MONICA Permament Make-Up. Maksimum hızda 0 ses  0,17 nano  ve 0,25  micro iğne, ideal tasarım ve sıfır titreşim.İçerisindeki bataryasının şarj edilebilme özelliği sayesinde elektrik kesintilerinde rahatlıkla işlemlerinize  ara vermeden devam  edebilirsiniz.

  MONICA kaş, dudak  veya göz çalışmalarınızda güvenilir tutarlığı kısa zamanda kusursuz sonuçlar çıkarmanızı sağlayacak gelişmiş bir cihazdır. Cihazımız diğerlerine göre  uygulamalarınızın  net ve kalıcı olması için özel teknoloji ile tasarlanmıştır. Cildin farklılık gösteren direncine karşı kalemi ayarlanabilen vuruş hızı ile pigmentin  cilde eşit ve daha kalıcı bir şekilde yerleşmesini sağlar.

  Son derece modern ve touch me teknolojisiyle tasarlanan MONICA’nın temizliği ve bakımı da ideal kolaylıktadır.

   

   

   

  BB ışıltısı ile sadece 4 seansta kusursuz cilde kavuşmanın mümkün olduğunu ürünlerimizi kullanan 10 uzmandan 9’u öneriyor. Her ne kadar sektörde bu işlem kalıcı fondöten olarak adlandırılsa da ürünün içinde kalıcı makyaj boyası ya da sıvılaştırılmış fondöten bulunmamaktadır

  Pürüzsüz, Canlı & Ferah Cilt

  Güzellik dünyasının yeni trendi BB GLOW farkını değerli uzmanlarımız için VOGUE Pigmentation ve PHYSIOLAB işbirliği ile sunuyoruz. BB ışıltısı ile sadece 4 seansta kusursuz cilde kavuşmanın mümkün olduğunu ürünlerimizi kullanan 10 uzmandan 9’u öneriyor. Her ne kadar sektörde bu işlem kalıcı fondöten olarak adlandırılsa  da  ürünün içinde kalıcı makyaj boyası yada sıvılaştırılmış fondöten yok. Çok nadir bulunan özel bitki serumlarını Dr.Pen cihazı ve mikro iğneler ile yaklaşık 40 dakika sürede cilde yedirerek işlemi bitiriyorsunuz

  REVITAL ELIXIR

  Dermatologların mucize olarak adlandırdığı  meso-serum çok nadir bulunan  bitkiler ve minerallerden geleneksel güzellik tariflerine göre  hazırlanır. İşte bu mükemmel serum  sayesinde cilt sıkılaşmaya başlar, akne  ve kılcal damarlar gibi sorunlar  yok olur. REVITAL ELIXIR cildin melanin pigmentini azaltır, Hylorik Acid yardımı ile sizi ışıl ışıl, pürüzsüz ve ferah bir cilde kavuşturur.  Unutmayalım ki, bu serumların  etkisi ömür boyu değil belli süre sonra  ciltte emilim sağlayarak kaybolmaktadır

  CAMO  FOUNDATION

  BB GLOW - açıcı kamufle serumu cildin florası ile eşit sebze, meyve  ve bitki özlerinden hazırlanır. CAMO serumları makyaj malzemeleri ve bb kremlerden farklı olarak gözenekleri tıkamaz, aksine  gözenekleri sıkılaştırarak minimuma indirmekte yardımcı olur. REVITAL ELIXIR & CAMO FOUNDATION seansları ile siz gözaltı morluklar, güneş ve hamilelik lekeleri gibi bir çok soruna çözüm üretir. MTS (Mikro İğne Terapi Sistemi) ile serumların  doğrudan cilde nüfuz etmesini sağlayarak ince çizgileri yok edebilirsiniz.

   

  Hayran Bırakan Bakışlar

  Kalılıcı güzelliğe  ‘‘merhaba!’’ demeye hazırsanız  size kirpik lifting uygulamasını anlatalım. Her zaman  doğal  görünen kalıcı güzellik uygulamalarına şans  vererek hem zamandan kazanabilir hem de “Nasılım?” sorusunu kafanızdan atabilirsiniz. Kirpik liftingi sayesinde makyajsız ve doğal  bir görünüm elde  edebilirsiniz.  Kısa zamanda Türkiye’de de ilgi gören  COMBINAL, kaş ve kirpik bakım markasının  “kirpik liftingi”, iri görünen göz görünümü yanısıra daha sıkı, yoğun kirpik ve kalkık göz kapakları etkisi yaratmaktadır. Güzellik dünyasında ve Türkiye’de de henüz  yeni olan uygulama, kirpik yapısını güçlendirirken, pigment  keratin ve vitamin takviyeleri ile bakım kürü etkisi yapmakta, kalıcılığı ise kirpiğin yapısına göre  iki-üç ay sürmekte ve ipek kirpikten farklı olarak var olan kirpiğin üzerine uygulanmaktadır. Ayrıca istediğiniz zaman üzerine rimel sürebilir ya da lens kullanabilirsiniz.