TL - $ - - Altın -
  DUYURU:
  150 ₺ ve üzeri alışverişlerde kargo ÜCRETSİZ.
  Hakkımızda
   
  PSD KOZMETİK 2004 yılından günümüze güzellik dünyasına değer katmaya devam ediyor. Amacımız müşteri memnuniyeti olduğu için sektörün taleplerine göre en iyi markaların satışını gerçekleştiriyor ve güvencesini sağlıyoruz. Daima sizler için kazandıran kampanyalar hazırlıyor, kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturuyoruz.

   Güzellik dünyasının yeniliklerinden haberdar olmak için uzman ekibimiz ile ülkemizdeki ve dünyadaki önemli eğitim, seminer, kongre ve fuarları yakından takip edip katılıyoruz.

   PSD KOZMETİKin başarısı daima müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunmanın arkasında saklı. 

  Bugün biz VOGUE PIGMENTATION microblading - mikropigmentasyon kalıcı makyaj pigmentleri ve BB GLOW meso-fondötenini, DLUX PRO %100 saf ipekten üretilen ipek kirpik, MONICA ve SANADA kalıcı makyaj cihazları markalarımızla sektör de önemli yere sahibiz. 

  Bunun yanı sıra 1947 yılından bugüne kirpik bakımında başarı gösteren Avusturya markası olan COMBINAL de PSD KOZMETİK ailesine katıldı. COMBINAL kirpik liftingi, kirpik ve kaş boyaları, kirpik bakım yağları ile kısa zamanda Türkiye de uzmanların büyük ilgisini üzerine çekmeyi başardı. 

  Bir diğer müjdemiz ise PHYSIOLAB COSMECEUTICAL profesyonel cilt bakımı markası ile resmi iş birliğimizin haberi oldu.

  Tabi ki bununla bitmiyor, kaş vitamini soranlara da iyi haberimiz var. Amerika markası olan JARDENIA'nın VitamiX kaş ve saç vitamininin resmi satış hakları da PSD KOZMETİK'e aittir.

   PSD’nin güzellik dünyasını değerli kılan; uzun yıllara dayanan eğitimi, bilgi birikimi ve aynı sektördeki iş tecrübesiyle uzman ekibin bir araya gelmesidir.

   Sizi de, PSD KOZMETİK ailesinde görmek dileğiyle…